Zkušenosti s terapiemi

Protože jde o práci s podvědomím, stávají se tyto terapie mnohem silnější než běžná psychologická praxe. Tedy to, co můžete u běžného psychologa řešit 1 rok, se mnohdy uvolní během 1-3 sezení. Samozřejmě to není pokaždé o jedné terapii. Ale zázraky se dějí. A dějí se těm, kteří jim dají šanci.


Přišla ke mně po dlouhém otálení a rozmýšlení Linda ( 27 let, referentka CK) , nemohla potkat svého životního partnera a říkala si, že to zkusí. Po odblokování, které se orientovalo na dětství a její vztah s rodiči, došlo ke skutečnému zázraku. Večer mi volala, že jí napsal muž, který si ji vyhledal na sociální síti a pozval ji na kávu. Ač to zní pohádkově, dnes jsou spolu již 2 rokem a plánují svatbu. Jde o to být otevřeni možnostem.


Paní Dana (daňová poradkyně) mě oslovila s tím, že si neví rady se svým synkem, který v první třídě odmítá číst. Bylo to neuvěřitelné. Po terapii, kterou jsem řešila přes maminku, jsme se vrátili do doby, kdy se o svém těhotenství dozvěděla a ochromil ji strach z reakce partnera a všeho nového. Strach z tohoto zážitku souvisel s pocitem nepřijetí chlapce při čtení. Následující den mi volala matka malého Matyáše celá nadšená: „ Můj syn mi právě přinesl Slabikář a řekl- mami, budeme číst?“


Magda (30 let, zdravotní sestra), mě oslovila s vážnějším problémem, že jinak půjde na psychiatrii, protože má neustále vtíravé myšlenky na ublížení dítěti. Také jsme se vrátili do dětství. Ale k tomu, aby byla téměř bez těchto myšlenek, stačil jeden jediný odblok. Nyní postupujeme dál, ale Magda je už v pořádku.


Karel (41 let, ředitel) byl velice zklamaný z lásky. Poprosil mě, jestli bych mu dokázala pomoci. Přítelkyně ho opustila a on neměl žádný smysl života. Zjistili jsme, že jeho téma má hlavního nositele v dětství, kdy pociťoval málo lásky. Podařilo se, pomocí 2 terapií, kdy si Karel si uvědomil, že má smysl života. Poznal dokonce poté i novou ženu a dnes s ní má dcerku.

Míša ( 52 let, sociální pracovnice ) Je moc příjemné nechat se unášet příjemnými doteky a zároveň opouštět nevhodná přesvědčení. Paty mi změnila život. Moc děkuji. Terapii navštěvuji průběžně, vždy mě něčím překvapí.


Jana (36 let, realitní makléřka) “ Paty, moc Vám děkuji. Narodil se nám chlapeček bez jakýchkoliv lékařských zásahů! Vše šlo tak, jak jsme v terapii naplánovali. Ještě jednou díky!!! “

Nina (bez uvedení) Díky Paty jsem poznala, co je síla ženské energie a jak úžasně tvořivě působí na můj život 🙂 Mohu si dovolit lehkost i lásku <3 Děkuju!!!!!