Metody, které můžete vyzkoušet :) + ceníček

Dříve než začneme

Nejprve pohovoříme o tématu, které Vás tíží, poté navrhnu vhodnou terapii, kterou budeme pokračovat.

Access Bars®                             

Ošetření  metodou Access Bars® je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, který odstraňuje bloky a zasahuje do všech rovin Vašeho života.

V průběhu terapie klient relaxuje na lehátku a já se dotýkám 32 magických bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, přání, zdraví, radost, sexualitu, věk atd.). Skrze jemné dotyky prstů v různých kombinacích, dojde k pomalejší činnosti mozkových vln, tím dochází k odblokování a zároveň k novému nastavení života s lehkostí. Zakořeněné názory se mění a spouští se úžasný proces léčení těla i duše.
Cíle a sny se plní snadněji a tělo se vrací ke zdraví přirozenou cestou. Co všechno je ještě možné? Jak snadno to získat?…

 • vnesete lehkost a radost Vašemu životu
 • zbavíte se omezujících přesvědčení
 • naplníte svá poslání
 • dopřejete si klidný spánek 
 • budete skutečně šťastni, ne vlivem někoho nebo něčeho, ale uvnitř sebe , kvůli Vám
 • dovolíte si žít život svých snů
 • umožníte si přivítat nový život snadněji, porod bude jednodušší

Pomohu Vám s výše uvedeným, ale doporučuji absolvovat alespoň 3 terapie. Terapie je vhodná a bezpečná jak pro dospělé tak i pro děti. Máme dobré zkušenosti i s miminky. Celkově je to takový zázrak v reálném světě.

Energetic Facelift®

Access Facelift ™ je skvělý způsob, jak rozjasnit výraz tváře, probudit vnitřní sílu a rozzářit se. Omládnout nejen v obličeji, ale i v celém těle. Jde o práci s energií , kdy vaše tělo získá přístup k obnovení buněčného systému pomocí jemného, uklidňujícího dotyku na obličej a krku, pomáhá Access Facelift ™  obnovit, oživit a omlazovat. Je to úžasný proces.

Kineziologie One Brain

Testováním reakce svalů (většinou na deltovém svalu) odhalím příčinu emocionálního stresu a tu odstraním.

 • uvolňuje emocionální stres
 • pomáhá odhalit skryté motivace našeho chování
 • umožňuje stát se svobodným člověkem, který je schopen beze strachu převzít zodpovědnost za svůj život
 • odstraňuje koktání a disharmonie v chování dítěte 
 • pomáhá najít spřízněnou duši

Tělesné procesy

Pomocí tělesných procesů uzdravuji a vylaďuji energetické proudění v těle. Je to jakoby se narovnalo vše tam, kde má, aby se v těle podpořily samoléčebné procesy. Jde o odstranění blokád, které nám neslouží. Tímto lze odstranit entity, převzaté energie traumat ostatních lidí- tzn. pomáhá i lidem s velkou empatickou schopností, kteří si vše ” tahají” na sebe a přijmou tato traumata za vlastní.

Kvantový dotek

Na bázi kvantových vln odstraňuji Vaše trápení- přidávám do jakékoliv metody- dle aktuálních potřeb. Vše pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

Energetické vyladění koní a jejich majitelů

Holka, kůň, přirozená komunikace s koněm, láska

Přirozená komunikace s koněm

Chcete si vyčistit strachy ohledně koní? Chcete vylepšit zdraví svého koně? Co Vám Váš kůň zrcadlí? Co Vám chce říci? Chcete smazat psychické bloky či nenadálé chování Vašeho koně, které pochází z dávného traumatu? Co vše je za tím? Pokud chcete vědět více a pomoci na cestě k partnerství mezi Vámi a Vaším koněm, pak jste správně. Energeticky a psychicky mohu pomoci Vám i Vašemu koni. Pozor: Nejde o trénink. Jde o energetické léčení.

Ceník :

 1. Kineziologie One Brain- 1500,-/ do 2h
 2. Access Bars®- 1500,-/do 90min.
 3. Access Bars ® pro šťastné děti : 1000,- / do 90min.
 4. Energetic Facelift®- 1500,- / do 90min.
 5. Tělesné procesy® 1500,-
 6. Energetické vyladění koně – práce s energií – 1900,- + 5Kč/km
 7. A nově nabízím i terapii na dálku- délka cca 50-80 min. za 800 Kč. (s využitím metod, které jsou v danou chvíli potřeba)

U všech metod je samozřejmostí rozhovor o Vašem  tématu, které potřebujete vyřešit a použití klíčových otázek, abychom došli ke zdárnému výsledku 🙂 Vše s kvantovým dotekem.